fbpx
SAP partnerstvo

Stať sa partnerom SAP Business One je jednoduché

Screenshot 2020-01-24 at 16.28.49
Prehrať video

Staňte sa obchodným zástupcom pre SAP Business One na Slovensku a poskytujte prvotriedne riešenie svojim zákazníkom.

Obchodný model SAP Business One je založený na snahe uľahčiť partnerom ich podnikanie. A to nielen vďaka špičkovým riešeniam, ale aj širokej partnerskej spolupráci na Slovensku a vo svete. Stať sa partnerom Business One je tak jednoduché.

Vďaka programu SAP® PartnerEdge® máte spoluprácu so spoločnosťou SAP po celý čas vo vlastných rukách. Je navrhnutý tak, aby vám poskytol správne nástroje, podporu a prístup k softvéru. Budete môcť samostatne spravovať celý obchodný cyklus zákazníka, vrátane dopytu, predaja a implementácie. Jednoducho vám poskytne všetky podmienky nevyhnutné pre úspech a návratnosť vašej investície. Každý partner má rovnaké podmienky a môže využívať benefity nielen na základe predaja, ale aj za dosiahnutú odbornosť a plnenie strategických cieľov. Pridajte sa do rodiny partnerov spoločnosti SAP, globálneho lídra v oblasti podnikových informačných systémov.

Napíšte nám


    <p>Chcete spolu s informáciami súvisiacimi s týmto dopytom dostávať aj ďalšie informácie o produktoch a službách spoločnosti SAP? Zaškrtnutím tohto políčka súhlasíte s tým, že SAP Slovensko s.r.o. môže zdieľať vaše kontaktné údaje s partnerskými spoločnosťami a používať ich v súlade s <a href='/privacy' target='_blank'>vyhlásením o súhlase s prijímaním marketingových materiálov spoločnosti SAP</a></p>